REMONT PRZEJAZDU

Komunikacja

POZNAŃ-KAROLIN: W nocy z 15 na 16 marca 2024 r. zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu związana z wykonaniem remontu przejazdu kolejowego w ciągu ul. Bałtyckiej przy skrzyżowaniu z ul. Gnieźnieńską w Poznaniu.

Jak informuje Miejski Inżynier Ruchu prace będą prowadzone w dwóch etapach. W ramach etapu pierwszego prac ruch od strony Antoninka zostanie skierowany na jezdnię zachodnią, zamknięty zostanie również pas do jazdy na ul. Bałtyckiej na wlocie z Poznania. Prace będą prowadzone przez weekend i zostaną zakończone 17 marca 2024 r.

Analogicznie w kolejny weekend 22-24 marca 2024 r., nastąpi etap drugi prac, który przewiduje zawężenie pasów w kierunku Antoninka i skierowanie ruchu na pasy prowadzące w kierunku Poznania. Na pasie do jazdy prosto – prawo na ul. Bałtyckiej ruch zostanie ograniczony tylko do skrętu w prawo, a na ul. Gnieźnieńskiej ruch będzie odbywał się tylko pasem wewnętrznym.

W obu etapach prac wprowadzone będzie ograniczenie prędkości do 40 km/h czytamy w komunikacie Zarządu Dróg Miejskich w Poznaniu.

Fot. Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu