O NAS

„Wieści z Okolicy” to nie tylko jeden z największych, najchętniej czytanych i najszybciej rozwijających się lokalnych portali, ale także gazeta ukazująca się na terenie dzielnicy Poznań Nowe Miasto oraz sąsiednich gmin m.in.: Kleszczewo i Mosina. W naszym zasięgu jest ponad 200 tys. czytelników.

To dzięki nam każdego dnia czytelnicy dowiadują się, co dzieje się najbliżej ich sąsiedztwa. Niektóre nasze posty dotarły do ponad 600 TYSIĘCY osób w całej Polsce oraz poza granicami naszego kraju.

Gazeta „Wieści z Okolicy” działa bez przerwy od 2013 roku. Miesięcznik jest dostępny w kilkudziesięciu sklepach (np. Carrefour, Netto, Eurospar) oraz dużych centrach handlowych m.in. Selgros (Pasaż Rondo), Galeria Malta, a także w kilku popularnych cukierniach np. na poznańskim Szczepankowie, Kobylimpolu, Krzesinach i Starołęce.

Największe punkty kolportażu gazety „Wieści z Okolicy”

Oprócz gazety i portalu, każdego roku wydajemy unikatowy Kalendarz „Wieści z Okolicy”, który bezpłatnie – dzięki naszym reklamodawcom – trafia do naszych czytelników wraz z grudniowym wydaniem miesięcznika. Zobacz poniżej: