WYPADKI NA DROGACH

AKTUALNOŚCI

POZNAŃ-MIŁOSTOWO/KOBYLEPOLE/SZCZYTNIKI: Trzy poważniejsze zdarzenia zanotowała w ciągu doby policja. Jeden z pojazdów zablokował torowisko tramwajowe, drugi uderzył w latarnię, a trzeci wjechał do ogrodu.

W miniony piątek, 15 marca 2024 roku od godz. 22 nie kursowały tramwaje na ul. Warszawskiej w Poznaniu – na odcinku od Ronda Śródka do pętli Miłostowo w obu kierunkach. Utrudnienia spowodował samochód osobowy, który wjechał na torowisko na wysokości ul. Łomżyńskiej. Autem jechały dwie osoby, jedna z nich została ranna. Okoliczności wypadku ustala policja.

Z kolei rano 16 marca 2024 roku na ul. Piwnej w Poznaniu samochód osobowy uderzył w latarnię. Z tego powodu jeden pas ruchu był zablokowany.

Z kolei w podpoznańskich Szczytnikach pojazd osobowy uderzył w ogrodzenie posesji i wjechał na ogród.

– Mam nadzieję że rządzący naszą gminą zauważa problemy mieszkańców. Prośby o progi zwalniające na ulicy Jeziornej w podpoznańskich Szczytnikach, są ponoć nie do zrealizowania. Ciekawe jakby to wasze dziecko grało właśnie w piłkę na własnym ogrodzie. Dzisiaj nikt nie zginął, jutro może nasze dzieci nie będą miały tyle szczęścia. No cóż punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. A tu wybory za pasem, może czas zastanowić się na kogo głosować – pisze Agnieszka na facebook’owej grupie Koninko Szczytniki Kamionki Borowiec Poznań.

Fot. Facebook / Koninko Szczytniki Kamionki Borowiec Poznań.