10 LAT PORTALU

AKTUALNOŚCI

POZNAŃ I OKOLICE: 6 września 2023 roku mija 10 lat, kiedy na Facebook’u wystartowały Wieści z Okolicy. Dziś to nie tylko fanpage, ale dynamicznie rozwijający się też portal internetowy i bezpłatna gazeta. Z tej okazji dla naszych czytelników przygtotowaliśmy nagrody- niespodzianki.

Stale rośnie popularność portalu Wieści z Okolicy na Facebook’u, który obserwuje już prawie 24 tysiące osób.

Nasz fanpage na Facebook’u wśród lokalnych portali ma najwięcej obserwujących w tym rejonie.

A niektóre posty – zwłaszcza te, gdy informację mamy jako jedyni lub pierwsi – wyświetlane były prawie 600 tysięcy razy.

Z naszych materiałów internetowych korzystają też regularnie największe ogólnopolskie telewizje TVP, TVN i Polsat oraz lokalne media. W sierpniu 2023 roku nasza firma wydawnicza podpisała umowę o współpracy z największym polskim portalem internetowym – Wirtualna Polska (wp.pl), którą czyta miesięcznie aż 10 milionów użytkowników. Także tam będą publikowane materiały pochodzące z Wieści z Okolicy.   

Jesteśmy liderem wśród lokalnych bezpłatnych portali i gazet w okolicy. Co ważne – nasi czytelnicy nie muszą płacić za udostępniane przez nas treści. W ubiegłym roku uruchomiliśmy też portal internetowy pod adresem: wiescizokolicy.pl, który chętnie czytają także mieszkańcy całego Poznania i sąsiednich gmin.

Ogłaszamy konkurs na czytelnika miesiąca: września, października i listopada 2023.

Po zakończeniu każdego z tych poszczególnych miesięcy będziemy ogłaszać zwycięzcę, dla osoby, której przesłane do nas informacje będą najczęściej publikowane na naszym Facebook’u i na portalu www,wiescizokolicy.pl.

Na zwycięzców czekają nagrody-niespodzianki.