REMONT NA WARSZAWSKIEJ

Komunikacja

POZNAŃ-KOMANDORIA: 26 czerwca rozpoczął się remont nawierzchni północnej (prowadzącej w kierunku centrum) jezdni ul. Warszawskiej, na odcinku od ul. Św. Michała do ul. Krańcowej, a także skrzyżowania ulic Warszawskiej i Krańcowej w Poznaniu.

Spółka Poznańskie Inwestycje Miejskie informuje, że prace, których zadaniem jest poprawa komfortu i bezpieczeństwa poruszania się po jednej z najważniejszych arterii komunikacyjnych Poznania, będą się wiązały ze zmianą organizacji ruchu w tym rejonie.

Ulica Warszawska na remontowanym odcinku została zwężona do jednego pasa ruchu, na którym będzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 30 km/h. Kierowcy jadący ul. Warszawską w kierunku centrum, na skrzyżowaniu z ul. Św. Michała mogą kontynuować jazdę na wprost bądź skręcić w lewo. Skręt w prawo, w ul. Św. Michała, w trakcie prowadzenia robót nie będzie możliwy. Kierowcy chcący kontynuować jazdę w kierunku ul. Głównej zostali poprowadzeni objazdem przez ul. Warszawską, rondo Śródka oraz południową jezdnię ul. Warszawskiej, z której będzie można skręcić w lewo, w ul. Św. Michała.  

Fot. Poznańskie Inwestycje Miejskie