AUTO PYŻALSKIEJ ROZEBRANE

AKTUALNOŚCI

CZAPURY/LUBUSKIE: Policjanci z KWP w Poznaniu zatrzymali osoby podejrzane o kradzież dwóch luksusowych aut należących do Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej.

Rzecznik wielkopolskiej policji informuje, że funkcjonariusze odzyskali także jedno ze skradzionych luksusowych aut – Porsche Cayenne Turbo S. Było ukryte koło Zielonej Góry. Do aresztu trafiły 4 osoby.

Dodał on, że sprawcy byli wcześniej notowani i karani.

– Znani z kradzieży aut luksusowych m.in. Audi Q8 i Mercedesa S z Mosiny oraz ze Śremu. Na zdjęciu Porsche pani Łukomskiej-Pyżalskiej. Co prawda w częściach, ale nie brakuje ani jednej śrubkim – napisał Andrzej Borowiak na Twitterze.

Przypomnijmy, że jak informowaliśmy wcześniej na portalu Wieści z Okolicy do kradzieży drogich samochodów (każdy warty ponad 1 mln zł) doszło 11 lutego 2022 roku podpoznańskich Czapurach. Złodzieje weszli do domu Pyżalskich, który był remontowany i zabrali z niego kluczyki do dwóch luksusowych aut – Porsche Cayenne Turbo S oraz Mercedesa G63 AMG Brabus 800. Drugiego ze skradzionych pojazdów dotychczas nie udało się odnaleźć.

Fot. KWP Poznań