ROLNICY W CENTRUM

AKTUALNOŚCI

POZNAŃ/WIELKOPOLSKA: 4 kwietnia rolnicy zapowiedzieli protesty przed biurami posłów i senatorów w naszym regionie.

3 kwietnia grupa rolników weszła do siedziby Ministerstwa Rolnictwa w Warszawie i rozpoczęła się tam okupacja budynku. Protestujący domagają się przyjazdu premiera Donalda Tuska i natychmiastowego podpisania rozporządzenia w sprawie ograniczenia napływu tańszych, ukraińskich produktów do Polski.

To jednak nie koniec protestów, bo rolnicy z Wielkopolski zamierzają odwiedzić biura posłów i senatorów w naszym regionie.

4 kwietnia spotykamy się pod biurami posłów i senatorów! Ostatnimi czasy sporo nam obiecano, ale my wiemy, że politycy wolą 2 razy obiecać niż raz zrobić, dlatego musimy wywrzeć presję na WSZYSTKICH tych, którzy mogą coś zmienić, dlatego zgłaszamy protesty pod biurami poselskimi 4 kwietnia od godziny 10.00 do 14.00. Pod biura jedziemy ciągnikami! Do posłów apelujemy, żeby tego dnia byli na miejscu i wyszli do protestujących rolników. Ostrzegamy, że lekceważenie nas, na pewno wam nie pomoże – informują organizatorzy zrzeszeni w Rola Wielkopolski.

Rolnicy mają się pojawić w Poznaniu na ulicach: Zwierzynieckiej, Półwiejskiej, Mostowej, Ratajczaka, Młyńskiej, Grottgera i Mostowej. 

Fot. Rola Wielkopolski