OFERTA NA WYBORY

AKTUALNOŚCI

POZNAŃ I OKOLICE: Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia 2024 roku, a ewentualna ich druga tura zaplanowana jest na 21 kwietnia – daty te na początku roku potwierdził premier Donald Tusk. W tym roku, 12 maja zaplanowano też wybory do Rad Osiedli. Zaplanuj promocję razem z nami.

W tym roku czekają nas w kwietniu wybory samorządowe, w których wybierzemy włodarzy miast i gmin oraz miejskich radnych. Z kolei 12 maja poznaniacy i poznanianki wybiorą swoich przedstawicieli do rad osiedli. Już od 18 marca do 2 kwietnia przyjmowane będą zgłoszenia kandydatów na radnych. Wcześniej – przez cały marzec – dokumenty będą mogli składać zainteresowani członkostwem w obwodowych komisjach wyborczych.

Planowanie skutecznej kampanii wyborczej to kilkumiesięczny okres wytężonej pracy, aby zdobyć zaufanie jak największej liczby mieszkańców. To także planowanie strategii marketingowej. Z doświadczenia wiemy, że z produkcją materiałów promocyjnych nie należy czekać do ostatniej chwili, bo czym bliżej terminu wyborów, tym będą wyższe ceny. Poza tym większość drukarni może odmówić w tym czasie przyjęcia zlecenia, ze względu na nadmiar zamówień. Wówczas może okazać się, że nie otrzymamy na czas np. ulotek, plakatów czy banerów, albo cena w usłudze ekspresowej będzie kilkukrotnie wyższa niż wcześniej.    

Redakcja Wieści z Okolicy przygotowała specjalną ofertę promocyjną dla kandydatów do samorządu.

Od wielu lat nasza firma zajmuje się nie tylko promocją lokalnych firm, ale też marketingiem politycznym. Dzięki naszemu doświadczeniu pomożemy kandydatom w skutecznej promocji, aby dotrzeć do kilkudziesięciu tysięcy odbiorców w okolicy.

Nasz fanpage na Facebook’u obserwuje prawie 25 tys. osób w Poznaniu i sąsiednich gminach. Niektóre nasze posty były wyświetlane ponad 600 tys. razy na całym świecie. Dodatkowo wydajemy też największą i najchętniej czytaną w rejonie poznańskiego Nowego Miasta gazetę pt. Wieści z Okolicy. W połączeniu z internetem stanowimy dużą siłę przekazu i mamy liczne grono stałych odbiorców, a więc także potencjalnych wyborców.

– Projekt graficzny i wydruk ulotek jedno lub dwustronnych w formacie A5, 1 tys. szt.

– Bezpłatna dostawa do klienta

– Publikacja jednej, wybranej strony z przygotowanej przez nas ulotki w kwietniowym wydaniu gazety Wieści z Okolicy, która ukaże się krótko przed wyborami, na początku kwietnia br.

– Jednorazowa publikacja reklamy na naszym Facebook’u, który obserwuje prawie 25 tys. osób                

Dodatkowo oferujemy w atrakcyjnych cenach plakaty, banery, gazety na papierze gazetowym i kredowym. Wyceny przygotowujemy indywidualnie.

Nie czekaj do ostatniej chwili! Zamów już teraz!

INTERNETOWE BIURO REKLAMY WZO

Czynne pon-pt w godz. 9-16

Tel. 511 03 51 51

e-mail: wzoredakcja@gmail.com