RESTAURACJA PO REWOLUCJI

AKTUALNOŚCI

KOMORNIKI K. TULEC: Jest rekomendacja Magdy Gessler dla restauracji Zajazd Kacze Zamieszanie. Gwiazda programu pt. Kuchenne Rewolucje wróciła tu 18 lutego 2023 roku, czyli miesiąc później, aby spróbować, czy jej dania smakują tak, jak wcześniej.

Jak informowaliśmy w Wieściach z Okolicy w połowie stycznia 2023 roku Magda Gessler, znana polska restauratorka, prowadząca od wielu lat popularny program w telewizji TVN poinformowała w mediach społecznościowych, że odwiedziła restaurację w Komornikach k. Tulec.

Tam spotkała się załogą Karczmy pod Dębami, gdzie pomagała przygotować jeszcze bardziej smaczne dania, choć w opinii wielu klientów dotychczas serwowano tu pyszne, domowe obiady.

– Dla mnie zawsze było super, ale trzymam kciuki aby było jeszcze lepiej – napisała w komentarzu na Facebook’u Milena.

Innego zdania była Magda Gessler.

– Zaczęłam kolejny odcinek… było koszmarnie!!! Dawno tak fatalnie nie jadłam… od rana – zmieniam, działamy z ekipą „Kuchennych Rewolucji”, będzie nowe pyszne miejsce w Wielkopolsce… łaaaał uwierzycie )?????? – napisała restauratorka w mediach społecznościowych.

Fot. Facebook/Magda Gessler

– Wspólnie z naszym gościem wprowadziliśmy kilka zmian… Nowa nazwa, nowe menu, nowy wystrój… Zmianom towarzyszą wspaniałe, ogromne emocje, które nadal nie opadają… Chcemy przyjąć Was jak najlepiej, dlatego też musimy się do tego odpowiednio przygotować, nabrać sił, ochłonąć… Aby móc Was miło i smacznie ugościć – czytamy na Facebook’u Karczmy pod Dębami.

Lokal zmienił nazwę na „Zajazd Kacze Zamieszanie” króluje tutaj kaczka (np. faszerowana kaszą perłową i pierogi z kaczką), poznańska pyra (m.in. carapaccio z ziemniaków i zupa kartoflanka) i swojskie wędzonki. Odmieniony lokal jest czynny od 21 stycznia 2023 roku.

Czy Magdzie Gessler smakowały serwowane tutaj dania i czy wszystko się podobało, będzie można zobaczyć w jednym z odcinków z „Kuchennych Rewolucji”, który ma być wyemitowany w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Fot. Wieści z Okolicy