ZALANE DOMY

AKTUALNOŚCI

POZNAŃ – STAROŁĘKA: Do poważnej awarii wodociągowej przy ul. Podmiejskiej w Poznaniu doszło 6 lutego 2023 roku. Woda zalała domy. Autobusy kursują objazdem.

– Ulica Warowna zablokowana, utrudnienia również na Fortecznej i Gołężyckiej w Poznaniu – poinformował portal Wieści z Okolicy czytelnik.

Fot. Czytelnik

Na miejscu interweniowało 9 zastępów straży pożarnej. Wiadomo już, że przed godz. 4 doszło do poważnej awarii wodociągowej w rejonie ul. Podmiejskiej w Poznaniu. Jak informują strażacy woda zalała kilka ulic w okolicy oraz około 10 domów i piwnic.

Fot. OSP Kwiatowe

Kilka firm oraz mieszkańcy w rejonie ul. Gołężyckiej w Poznaniu nie mieli od rana wody, na miejsce podstawiono beczkowóz.

Fot. Ochotnicza Straż Pożarna Poznań -Głuszyna

Z kolei czytelniczka Wieści z Okolicy informuje, że w poniedziałek rano nie ma wody także na poznańskim Szczepankowie i Spławiu.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne informuje, że z powodu awarii wodociągowej od godziny 4:30 ul. Warowna w Poznaniu została zamknięta dla ruchu kołowego, co skutkuje zmianą trasy linii 189 i 194.

– Linia 189 w obu kierunkach jedzie ul.Gołężycką  do ul. Obodrzyckiej i omija przystanek ” Warowna” w relacji Unii Lubelskiej – Minikowo.

– Linia 194  w obu kierunkach jedzie ul. Gołężycką  do ul. Obodrzyckiej i omija przystanek „Warowna” w Poznaniu.

Fot. Czytelnik Wieści z Okolicy, Ochotnicza Straż Pożarna Poznań-Głuszyna