ZAKOPANY PIES

AKTUALNOŚCI

POZNAŃ-FRANOWO: W sierpniu gazeta Wieści z Okolicy jako pierwsza poinformowała o zakopanym psie na poznańskim Franowie. Pojawiły się nowe fakty w tej sprawie.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto poinformowali pod koniec listopada, że prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie znęcania się nad zwierzęciem.

15 lipca br. osoba postronna w pobliżu pętli tramwajowej przy ul. Franowo w Poznaniu zauważyła związanego i zakopanego w worku w ziemi psa i powiadomiła policję. Zwierzę musiało zostać uśpione, a policjanci poszukują właściciela psa. Jak wynika ze zgromadzonego przez śledczych materiału związek z tą sprawą może mieć młoda kobieta w wieku około 18 lat, 160 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała i długich, prostych blond włosach z grzywką na czole. Kobieta kilka dni wcześniej widziana była w tym rejonie trzymając psa na smyczy – informuje mł. asp. Marta Mróz z KMP w Poznaniu.

Wszystkich, którzy wiedzą kim jest ta osoba lub mają jakiekolwiek informacje na ten temat proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto pod numerem tel. 47 77 123 26 lub 47 77 123 11/12.

Fot. KMP Poznań