LODOWISKO OTWARTE

AKTUALNOŚCI

POZNAŃ-MALTA: Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zapraszają od 28 października na Lodowisko Malta. Sezonowy obiekt stanął jak co roku przy starcie toru regatowego w pobliżu zbiegu ulic Jana Pawła II i Baraniaka w Poznaniu.

Fani jazdy na łyżwach moglą korzystać z tafli codziennie w godz. 8-22. W piątki i soboty Lodowisko Malta działała godzinę dłużej – do godz. 23:00. Warto pamiętać o przerwach na czyszczenie lodu, które mają miejsce o godz. 12:30 (15 minut) oraz 15:30 i 18:30 (30 minut).

60 minut jazdy na łyżwach na Lodowisku Malta w dni powszednie do godz. 15:30 to koszt 11 zł za bilet normalny i 8 zł za bilet ulgowy. Po  godz. 15:30 ceny nieznacznie rosną (16 zł bilet normalny i 11 zł ulgowy). W soboty, niedziele oraz dni świąteczne koszt biletu 60-minutowego będzie wynosił 18 złotych (normalny) i 13 zł (ulgowy). Na dodatkowe zniżki mogą liczyć rodziny w ramach przeznaczonego specjalnie dla nich biletu oraz posiadacze karnetów.

Na lodowisku można wypożyczyć, łyżwy, kask oraz chodzik do nauki jazdy w kształcie foki lub pingwina. Obiekt oferuje możliwość skorzystania z usług instruktora nauki jazdy, na miejscu będzie również działa punkt ostrzenia łyżew.

W piątkowe i sobotnie wieczory (od godz. 19:00) Lodowisko Malta tradycyjnie zaprasza na Ice Party. Podczas tych imprez na chętnych czekał kolorowo oświetlona tafla oraz przygotowana przez profesjonalnego didżeja muzyka – informują Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji.

Fot.  POSiR Poznań