10 LAT GAZETY

AKTUALNOŚCI

POZNAŃ I OKOLICE: Stale rośnie popularność portalu i gazety Wieści z Okolicy na Facebook’u, który obserwuje prawie 25 tysięcy osób. A w listopadzie br. nasz gazeta świętuje 10. urodziny. Z tej okazji dla naszych czytelników przygotowaliśmy niespodzianki.
Fanpage na Facebook’u wystartował 9 września 2013 roku. Wśród lokalnych portali mamy najwięcej obserwujących w tym rejonie. A niektóre posty – zwłaszcza te, gdy informację mamy jako jedyni lub pierwsi – wyświetlane były prawie aż 600 tysięcy razy. Z naszych materiałów internetowych korzystają też regularnie największe ogólnopolskie telewizje TVP, TVN i Polsat oraz lokalne media. W sierpniu 2023 roku nasza firma wydawnicza podpisała umowę o współpracy z największym polskim portalem internetowym – Wirtualna Polska (wp.pl), którą czyta miesięcznie aż 10 milionów użytkowników. Także tam będą publikowane materiały pochodzące z Wieści z Okolicy.
W listopadzie 2013 roku ukazało się pierwsze wydanie naszej gazety, które miało mniejszy format i tylko 4 strony. Szybko okazało, że zainteresowanie lokalnymi informacjami jest tak duże, że gazeta stała się większa i docelowo ma – tak jak teraz – 8 stron.

ZOBACZ AKTUALNE WYDANIE GAZETY:

https://wiescizokolicy.pl/Pliki/Gazeta/wzo_11_2023-www.pdf


Jesteśmy liderem wśród lokalnych bezpłatnych portali i gazet w okolicy. Co ważne – nasi czytelnicy nie muszą płacić za udostępniane przez nas treści.
W ubiegłym roku uruchomiliśmy też portal internetowy pod adresem: wiescizokolicy.pl, który chętnie czytają także mieszkańcy całego Poznania i sąsiednich gmin.
Z okazji naszych 10. urodzin przygotowaliśmy nagrody. Wśród osób, które do 25 listopada br. przyślą do nas poprawne rozwiązanie hasła z krzyżówki, opublikowanej w gazecie na maila: wzoredakcja@gmail.com rozlosujemy 3 zestawy naszych unikatowych redakcyjnych upominków.