20 TYS. POLUBIEŃ

AKTUALNOŚCI

POZNAŃ I OKOLICE: Od 9 lat istnienia portalu Wieści z Okolicy z każdym dniem stale rośnie liczba naszych czytelników. W czerwcu na Facebook’u przekroczyliśmy 20 tysięcy polubień. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalny rabat na zakup reklamy.

Wśród lokalnych portali mamy najwięcej polubień w tym rejonie – ponad 20 tysięcy, a niektóre posty – zwłaszcza te, gdy informację mamy jako jedyni lub pierwsi w Polsce – wyświetlane były  50 tysięcy razy. Z naszych materiałów internetowych korzystają też największe ogólnopolskie telewizje TVP, TVN i Polsat. 

Obecnie jesteśmy liderem wśród lokalnych bezpłatnych portali i gazet w okolicy. Co ważne – nasi czytelnicy nie muszą płacić za udostępniane przez nas treści. Zasięg gazety Wieści z Okolicy obejmuje prawie połowę powierzchni Poznania, czyli prawie 200 tysięcy osób! Natomiast portal na Facebook’u chętnie czytają także mieszkańcy sąsiednich gmin.

Dlatego zapraszamy reklamodawców do zakupu reklamy z atrakcyjnym rabatem 20 PROCENT, w pakiecie na 3 miesiące, przy fakturze i płatności elektronicznej. Rabat obowiązuje do 20 lipca br. i nie łączy się z innymi promocjami. Skontaktuj się z naszym Internetowym Biurem Reklamy tel. 511 03 51 51 (pon-pt w godz. 9-16), e-mail:wzoredakcja@gmail.com.