KRADZIEŻ U PYŻALSKIEJ

AKTUALNOŚCI

CZAPURY: Za skuteczną informację dotyczącą moich skradzionych samochodów podwyższam nagrodę pieniężną do 250 000 złotych – napisała w mediach społecznościowych Izabella Łukomska-Pyżalska, której 11 lutego 2022 roku skradziono dwa luksusowe samochody.

Jak już informowaliśmy w „Wieściach z Okolicy” dwa auta o wartości zaczynającej się od 1 mln zł każdy skradziono 11 lutego br. ok. godz. 4 przy ulicy Leśnej w Czapurach.

Wówczas – jak informuje na Facebook’u Izabella Łukomska-Pyżalska skradziono:

– Porsche Cayenne Turbo S E-Hybrid, data pierwszej rejestracji 28/09/2020, PO 8RN67, numer WIN WP1ZZZ9YZLDA52205, kolor – czarny metalik;

– Mercedesa G63 AMG Brabus 800, rok produkcji – 2021, numer WIN W1N4632761X386126, kolor – czarny mat

– Najbardziej zależy mi na złapaniu sprawców i zleceniodawców tej kradzieży. Ofiary przestępstw powinny je nagłaśniać, a nie się bać przestępców. Jeżeli ofiary przestępstw nie będą nagłaśniać swoich spraw, to przemoc/kradzieże będą sie szerzyć na coraz większą skalę. Przestępcy nie mogą czuć się bezkarnie. Ani być bezkarni.

Tym bardziej, że włamanie do czyjegoś domu, w którym śpią dzieci może być dla tych dzieci traumą na lata. A bezpieczeństwo ludzi: dzieci, rodziny to fundamentalne wartości w naszym świecie. Dlatego należy nagłaśniać przestępstwa, pomagać sobie wzajemnie udostępniając szczegóły kradzieży i włamań na jak największą skalę. My – ludzie i internet to dwa potężne narzędzia, które mogą odstraszyć, zapobiec albo pomóc schwytać sprawców i odzyskać skradzione mienie. Mam nadzieję, ze moja sprawa nagłośni problem włamań do domów i kradzieży samochodów oraz chociaż w jakimś stopniu im zapobiegnie. Dlatego podwyższam nagrodę do ćwierć miliona złotych. Proszę o pomoc! – pisze na Facebook’u Izabella Łukomska-Pyżalska.  

Informacje można przesyłać na priv, pod nr tel. 730 845 992 lub zgłaszać na policję pod nr 112.

Izabella Łukomska-Pyżalska to poznańska celebrytka: była Prezes Warty Poznań, gwiazda pojawiająca się na okładkach „Playboya”.  W 2001 r. została okrzyknięta Dziewczyną Roku polskiej wersji magazynu. „Newsweek” informował, że  Izabella Łukomska-Pyżalska miała również specjalną sesję w Miami, a także gościła na przyjęciu w rezydencji założyciela i wydawcy „Playboya” Hugh Hefnera. Ta poznańska modelka pojawiała się również na okładkach magazynu CKM. Kandydowała też do Parlamentu Europejskiego. Ponoć interesował się nią piłkarz Cristiano Ronaldo podczas treningów w Opalenicy przed mistrzostwami Euro 2012:  Widać było, że jest nią zainteresowany. Często odwracał wzrok w jej kierunku, a kiedy napotkał jej spojrzenie, uśmiechał się – przywoływał słowa kolegi Ronaldo „Super Express”.

Fot. Instagram i Facebook/Izabela Łukomska-Pyżalska