OSZUŚCI NA OSIEDLACH

AKTUALNOŚCI

POZNAŃ-RATAJE: Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Osiedle Młodych” w Poznaniu informuje, że na terenie ratajskich bloków pojawiły się osoby oferujące odpłatną usługę konserwacji okien, które działają bez zgody i wiedzy administracji.

Spółdzielnia informuje na swojej stronie internetowej, że ogłoszenia informujące o tych usługach są wywieszane bezprawnie, w związku z tym na bieżąco są ściągane z drzwi lub tablic na klatkach schodowych budynków mieszkalnych przez pracowników SM.

– O wszystkich pracach wykonywanych w mieszkaniach powiadamiamy każdorazowo poprzez stosowne komunikaty. W razie wątpliwości należy sprawdzić tożsamość i wiarygodność nieznajomych osób próbujących złożyć niezapowiedzianą wizytę w lokalu i dostać się do jego środka (kontakt do danego Kierownictwa Osiedla/i). Wykonawcy kierowani przez Spółdzielnię muszą posiadać stosowne, pisemne upoważnienia do wykonywania konkretnych czynności. Zwracamy się z prośbą o zachowanie szczególnej ostrożności, zwłaszcza przez osoby starsze i samotne – czytamy w komunikacie Spółdzielni Mieszkaniowej Osiedle Młodych w Poznaniu.

Foto: PIM/Archiwum – zdjęcie ilustracyjne