KUCHENNE REWOLUCJE

AKTUALNOŚCI

KOMORNIKI K. TULEC: W połowie stycznia 2023 roku Magda Gessler, znana polska restauratorka, prowadząca od wielu lat popularny program w telewizji TVN poinformowała w mediach społecznościowych, że odmienia kolejną restaurację. Tym razem odwiedziła Komorniki k. Tulec.

Tam spotkała się załogą Karczmy pod Dębami, gdzie pomagała przygotować jeszcze bardziej smaczne dania, choć w opinii wielu klientów dotychczas serwowano tu pyszne, domowe obiady.

– Dla mnie zawsze było super, ale trzymam kciuki aby było jeszcze lepiej – napisała w komentarzu na Facebook’u Milena.

Innego zdania była Magda Gessler.

– Zaczęłam kolejny odcinek… było koszmarnie!!! Dawno tak fatalnie nie jadłam… od rana – zmieniam, działamy z ekipą „Kuchennych Rewolucji”, będzie nowe pyszne miejsce w Wielkopolsce… łaaaał uwierzycie )?????? – napisała restauratorka w mediach społecznościowych.

Fot. Facebook/Magda Gessler

– Wspólnie z naszym gościem wprowadziliśmy kilka zmian… Nowa nazwa, nowe menu, nowy wystrój… Zmianom towarzyszą wspaniałe, ogromne emocje, które nadal nie opadają… Chcemy przyjąć Was jak najlepiej, dlatego też musimy się do tego odpowiednio przygotować, nabrać sił, ochłonąć… Aby móc Was miło i smacznie ugościć – czytamy na Facebook’u Karczmy pod Dębami.

Od teraz lokal nazywa się „Zajazd Kacze Zamieszanie” i przede wszystkim będzie tutaj królować kaczka, poznańska pyra i swojskie wędzonki. Restauracja jest w trakcie rewolucji i za kilka tygodni wróci tu ponownie Magda Gessler, aby ocenić serwowane dania.

Do odmienionego lokalu będzie można przyjść już od 21 stycznia 2023 roku.

Odcinek z „Kuchennych Rewolucji” nagrywany w Komornikach k. Tulec ma być wyemitowany za kilka miesięcy.

Fot. Czytelnik